Przejdź do treści
Przedszkole nr 5
Slider 2
Slider 3
Slider 4
Slider 5
Przejdź do stopki

Aktualności

Treść

Drodzy Rodzice!

Drodzy Rodzice!

Lista dzieci zakwalifikowanych do przedszkola na rok szkolny 2023/2024 znajduje się na tablicy korkowej w holu przedszkola (żółte kartki). Proszę o pobranie „Potwierdzenia woli uczęszczania dziecka” do naszego przedszkola i złożenie jej do 31.03 (piątek). Lista dzieci przyjętych do placówki zostanie wywieszona w poniedziałek 03.04.

Rekrutacja zakończona !

Rekrutacja zakończona !

Rekrutacja do naszego Przedszkola właśnie się zakończyła, a oto jedna z najbardziej wartościowych kart - wypełniona własnoręcznie przez młodziutką Lenę, która być może już niedługo przestąpi nasze progi jako członek naszej małej społeczności.

Deklaracja

Deklaracja

W załączniku poniżej do pobrania deklaracja o kontynowaniu wychowania przedszkolnego.

Kulig

Kulig

Dzień świętego Walentego "Wesołe Misie" i "Pracowite Pszczółki" spędziły na kuligu w Regotowie. W zimowej aurze, podziwialiśmy tamtejszy krajobraz, ciesząc się bliskością pięknych zwierząt, jakimi są konie.

Harmonogram rekrutacji na rok 2023/2024

Harmonogram rekrutacji na rok 2023/2024

Wielkimi krokami zbliża się marzec, a jest to nie tylko miesiąc w którym powitamy wiosnę rozprawiając się (dość okrutnie) ze słomianą kukłą. W marcu bowiem rozpoczniemy rekrutację do naszego Przedszkola, na nowy rok szkolny.

Sukces naszej wychowanki

Sukces naszej wychowanki

Marysia Zawilińska, uczęszczająca do grupy Muchomorków w naszym Przedszkolu osiągnęła nie lada sukces - zdobyła pierwsze miejsce w ogólnopolskim konkursie pt. ,,Prawda, dobro i piękno oczami małego dziecka" w Teresinie w kategorii wiekowej 3-4 latki.

Jasełka

Jasełka

W ostatnim czasie w naszym przedszkolu odbyły się jasełka przygotowane przez dzieci z grupy ,,Pracowite Pszczółki”. 

Teatrzyk lalkowy

Teatrzyk lalkowy

W poniedziałek, 16. stycznia nasze Przedszkole odwiedził teatrzyk lalkowy ze spektaklem "Królowa śniegu". Ta piękna opowieść o przyjaźni i poświęceniu wyjątkowo przypadła naszym dzieciom do gustu - cały spektakl obejrzały z zapartym tchem.

42676