Sprintem do maratonu

dzieci, które tańczą

Przedszkolaki z grupy "Sprytne Skrzaty" oraz  "Leśne Duszki" wzięły  udział w Ogólnopolskim Maratonie Przedszkolaków „Sprintem do maratonu”, którego organizatorem jest miesięcznik „Bliżej przedszkola”. Ma on na celu  popularyzowanie biegów wśród dzieci oraz upowszechnianie zdrowego stylu życia i aktywnego spędzania czasu.

Biegi przedszkolaków  odbyły się na boisku szkolnym, poprzedzone zostały rozgrzewką. Każda grupa dzielnie przebiegła wyznaczony dystans. Wspólnie uzyskaliśmy wynik 14 520 metrów, zdobywając tym samym biegowy certyfikat. W naszym maratonie wszyscy byli zwycięzcami, każdy otrzymał pamiątkowy medal. Liczyło się pokonanie wyznaczonego dystansu w miłej atmosferze promującej zdrowy styl życia.

Gratulujemy naszym wspaniałym biegaczom!