Ekologia i ochrona przyrody

W bieżącym roku szkolnym w "Wesołych Misiach" realizujemy wiele zadań związanych z ekologią i ochroną przyrody. Szczególnie interesuje nas lokalne środowisko, a więc najbliższa okolica Przedszkola, nasze miasto czy kraina geograficzna - Beskid Niski. Dziś udało nam się odnaleźć piękne miejsce, do którego dotarliśmy spacerem, wykorzystując słoneczną, październikową pogodę. W miejscu tym nie tylko mogliśmy zaobserwować piękne okazy rodzimej flory, ale  także przyglądnąć się z bliska kurom, klaczy o imieniu Pola oraz... danielom! Co prawda te płochliwe zwierzęta trochę wystraszyły się naszej wesołej gromadki, ale i tak udało nam się je nieco podejrzeć i poczęstować ich ulubionymi przysmakami.

Za zaproszenie i poczęstunek serdeczne podziękowania kierujemy do Pana Stanisława Muchy - Słomskiego.