Przejdź do treści
Przedszkole nr 5
Slider 2
Slider 3
Slider 4
Slider 5
Przejdź do stopki

11 listopada- Narodowe Święto Niepodległości

11 listopada- Narodowe Święto Niepodległości

Treść

"Jesteśmy Polką i Polakiem

Dziewczynką fajną i chłopakiem

Kochamy Polskę z całych sił

Chcemy byś również kochał ją i ty..." 
 

W związku z nadchodzącym świętem wszystkie grupy przedszkolne omawiały tematykę patriotyczną. Utrwalały nasze symbole narodowe: godło, flagę i hymn. Przedszkolaki wiedzą, że nasze symbole narodowe traktujemy z szacunkiem i godnością. Przy piosence „Jesteśmy Polką i Polakiem” dzieci "odwiedziły" najważniejsze miasta naszego kraju. Wszystkie grupy wykonały prace plastyczną, związaną z tematem. Zajęcia o tematyce patriotycznej miały na celu kształtowanie miłości 
i przywiązania do naszej ojczyzny. 

 

23361