Piknik rodzinny

To było wspaniałe popołudnie!!

Dnia 2 czerwca odbył się wreszcie (po 3-ch latach przerwy) w naszym przedszkolnym ogrodzie Piknik Rodzinny.

Na dzieci czekało mnóstwo atrakcji: zjeżdżalnie, dmuchańce, malowanie twarzy, zamykanie w bańce mydlanej, pokaz życia pszczół, malowanie po folii, darmowe! lody dla każdego przedszkolaka, kiełbaski i ciasta.

Dopisała pogoda (jej braku obawialiśmy się najbardziej),sponsorzy, dopisały całe uśmiechnięte rodziny.

Swoje sily i serca włożyli w przygotowanie i prowadzenie imprezy wszyscy pracownicy placówki, za co bardzo im dziękuję.

Dziękuję także sponsorom,którzy w różny sposób wspierali nasze działania: firmom Gór- stal, Alpaca studio (Warszawa), Liszka- okna,Podzamcze, Angela, Pani Tybor, Pani Joannie Drzymale- Świstak, firmie Koral (Nowy Sącz), Bankowi Spółdzielczemu w Gorlicach oraz Wam - Rodzice za wspaniałe wypieki.

Myślę, że radość dzieci warta jest każdego trudu nas dorosłych..te chwile spędzone z Wami na pikniku, to dla nich kolejna porcja wrażeń i emocji, które kształtują ich kręgosłup moralny. Gromadząc takie wspomnienia szczęśliwych, wspólnych chwil kiedyś, jako dorośli ludzie, oceniając pozytywnie swoje życie, to, czego w nim dokonali, będą mogli powiedzieć "wyniosłem to z domu ", "zawdzięczam to rodzicom".

Podziękowania dla sponosów.