Konkurs "No promil - no problem"

Tematyka związana ze spożywaniem alkoholu jest dość trudna dla przedszkolaków, które nie mają zbyt dużego doświadczenia z tą niebezpieczną substancją. Jednak na antyalkoholową profilaktykę nigdy nie jest za wcześnie, dlatego też poszukujemy różnych sposobów na ukazanie dzieciom negatywnych skutków spożywania alkoholu. W dniu 28. listopada w grupie Sprytnych Skrzatów odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego związanego z akcją "No promil - no problem" podczas którego dzieci otrzymały nagrody ufundowane przez Urząd Miasta w Gorlicach. Prace, które dzieci przygotowywały przy pomocy swoich rodziców były nie tylko dziełami sztuki, ale również stanowiły okazję do promowania zdrowego i rozsądnego stylu życia.