Harmonogram rekrutacji na rok 2023/2024

Szanowni Państwo!

Wielkimi krokami zbliża się marzec, a jest to nie tylko miesiąc w którym powitamy wiosnę rozprawiając się (dość okrutnie) ze słomianą kukłą. W marcu bowiem rozpoczniemy rekrutację do naszego Przedszkola, na nowy rok szkolny. Jeśli szukacie Państwo dla swoich najmłodszych pociech przedszkola, w którym będą mogły się rowijać pod opieką profesjonalistów, poszerzać swoją wiedzę, umiejętności i zainteresowania, to zapraszamy do kontaktu (po uprzednim zapoznaniu się z poniższym harmonogramem rekrutacji). Dokumenty wymagane w procesie rekrutacji zamieścimy na naszej stronie internetowej niebawem. Przypominamy również Rodzicom Dzieci już uczęszczającym do naszego Przedszkola o konieczności złożenia deklaracji o woli kontynuowania edukacji w nastepnym roku.

Do pobrania:

Szczegółowy harmonogram rekrutacji do przedszkola