Wycieczka do PARKU MANI w Krośnie

31 maja grupy "Pracowite Pszczółki", "Wiewióreczki" i " Wesołe Misie" zaopatrzone w plecaczki  z wielką radością i uśmiechem na twarzy wyruszyły na wycieczkę do parku rozrywki  w Krośnie. Na dzieci czekało tam wiele atrakcji m.in. gokardy, samochodziki pływające po wodzie, park linowy, labirynt, trampoliny, zjężdżalnie. W parku przez dwie godziny przedszkolaki mogły wyszaleć się do woli. Zabawy sprawiły im wiele radości, zaspokoiły naturalną potrzebę ruchu, rozwijały kontakt oraz relacje koleżeńskie. Po intensywnej zabawie pojechaliśmy do restauracji "Elwit", gdzie jak przystało na starszaków, dzieci same mogły zamówić sobie obiad. Szczęśliwi i w dobrych humorach wróciliśmy do stęsknionych rodziców, którzy już czekali pod przedszkolem.