23 października w grupie „Sówki Mądre Główki” odbyła się uroczystość Pasowania na Przedszkolaka. Był to dzień bardzo ważny dla dzieci, które 1 września po raz pierwszy przekroczyły próg naszego przedszkola.

Najmłodsze dzieci poprzez śpiew, taniec i recytację wierszy udowodniły, że najwyższy czas przyjąć je
w poczet przedszkolaków. Dla najmłodszych było to ogromne przeżyci, ale trzymały się bardzo dzielnie.

Po części artystycznej, dzieci złożyły przysięgę, że będą zawsze przestrzegać ustalonych zasad oraz zawsze słuchać swoich pań. Następnie Pan dyrektor oficjalnie pasował maluszki na przedszkolaki.

Na pamiątkę dzieci otrzymały dyplom, logo naszego przedszkola, książeczki oraz słodką niespodziankę.