Dzień Pluszowego Misia w przedszkolu

Święto Pluszowego Misia to fajna okazja, aby powrócić do wspomnień z dzieciństwa i opowiedzieć o swoim ulubionym pluszowym przyjacielu. Data ta, czyli 25 listopada, nie jest przypadkowa, bo tego dnia przypada rocznica powstania tej maskotki. I właśnie dziś 24.11.  Przedszkolaki świętowały wraz ze swoimi pluszakami. Opowiadały, dlaczego lubią swoje pluszaki i jak się z nimi bawią. Dzieci poznały również historię Święta Misia, bawiły się przy piosenkach, a także uczestniczyły w zabawach ruchowych  i zgadywankach. Wykonywały również  różne prace plastyczne oraz słodki misiowy poczęstunek. W grupach starszych dzieci wraz z Misiami brały udział w "Piżama Party". Ten dzień w przedszkolu pełen był uśmiechu oraz wspólnej zabawy. Każde dziecko tego dnia wychodziło z przedszkola z szerokim uśmiechem oraz małym upominkiem.