Sadzimy drzewa!

Co prawda Międzynarodowy Dzień Drzewa był ponad tydzień temu, ale warunki pogodowe i napięty harmonogram przedszkolny dopiero dziś umożliwiły nam posadzenie w przedszkolnym ogrodzie drzewek owocowych. Każda z grup, postępując wg ściśle określonej instrukcji, pod czujnym okiem swoich nauczycielek, zasadziła więc swoją roślinkę. Mamy nadzieję, że drzewka przyjmą się, a za kilka lat pięknie zaowocują.

Okazało się również, że zostało nam trochę miejsca, na jeszcze kilka drzew i krzaczków, dlatego też postanowiliśmy zorganizować małą zbiórkę. Już w poniedziałek, na przedszkolnym korytarzu będzie można nabyć wykonane przez dzieci breloczki. Za zebraną kwotę zakupimy dodatkowe rośliny do naszego ogrodu, aby w przyszłości, kolejne pokolenia przedszkolaków mogły uczyć się przez działanie, a także kosztować pysznych i zdrowych owoców.