Rekrutacja 2023/2024

Dziś od rana rozpoczęliśmy zapisy do MIEJSKIEGO PRZEDSZKOLA NR 5 na rok szkolny 2023/2024.

Wybór przedszkola dla swoich dzieci może być czasem trudny.

Oto kilka szybkich wskazówek, by wybrać to NAJLEPSZE:

• Sprawdź zakładkę AKTUALNOSCI na stronie i zobacz jak funkcjonujemy „ na codzień”
  • Zapytaj mamy przedszkolne (którym ufasz) o recenzje naszej placówki.
  • Przejrzyj wpisy na stronie Przedszkola, także te archiwalne, by na ich podstawie móc ocenić  poziom  i kompetencje nauczycieli i pracowników.
  • Zajrzyj do jadłospisów - na pewno wolisz przedszkole  z autoryzowaną kuchnią wewnętrzną.
  • Poproś o jasną listę wydatków, z którymi będziesz musiał się zmierzyć.
  • Odwiedź placówkę i oceń poziom bezpieczeństwa i czystości przedszkola i sal.
  • Przyjdź na spotkanie z kierownikiem lub wychowawcą i oceń poziom kultury, doświadczenia i empatii.
  • Zasięgnij informacji o programach i dodatkowych zajęciach edukacyjnych.
  • Wybierz przedszkole o jasnych, szerokich i schludnych salach, kolorowych łazienkach, dużym ogrodzie i doposażonym placu zabaw.

W sprawie zapisów pobierz dokumenty ze strony lub podejdź do Przedszkola!

Dokumenty do pobrania:

1. WNIOSEK O PRZYJĘCIE DZIECKA do Miejskiego Przedszkola Nr 5  w Gorlicach  na rok szkolny 2023/2024

2. Wniosek o przyjęcie do klasy pierwszej publicznej szkoły podstawowej.