Jubileuszowy konkurs

Nasze Przedszkole w tym roku obchodzi złoty jubileusz! 50 lat temu, pierwsze roczniki gorlickich dzieci z okolic ulicy Krakowskiej, rozpoczęły swą edukacyjną karierę. Czy od tego czasu wiele się zmieniło? Jak wyglądały pięćdziesiąt lat temu Gorlice? Czy dzisiejsi młodzi ludzie mogą wyobrazić sobie świat bez internetu, mediów społecznościowych, a nawet... telewizji? Te refleksje towarzyszą nam podczas przygotowania uroczystości naszego jubileuszu.

Ogłaszamy też jubileuszowy konkurs, ale tym razem, będzie to rywalizacja... rodziców! Chcielibyśmy dowiedzieć się, jak Wy - dorośli - wspominacie swoje przedszkolne czasy. Jakie emocje towarzyszyły Wam podczas przedszkolnych lat, jakie przedmioty, wydarzenia czy atrybuty dzieciństwa najbardziej utkwiły w pamięci? Konkurs zatytułowany jest "Przedszkole we wspomnieniach" i polega na wykonaniu (dowolną techniką) pracy plastycznej  prezentującej Wasze przedszkolne czasy. Najlepsze prace - wybrane przez profesjonalną komisję konkursową - nagrodzone zostaną podczas jubileuszowej gali w klubie "Jubilat" 15. grudnia. Zachęcamy do udziału - uchylmy rąbka tajemnicy i pokażmy swoim pociechom fragment naszego, dziecięcego świata.