Uwaga! Konkurs

Miasto Gorlice planuje wydanie materiałów promocyjnych – kart do gry w „Piotrusia”, na których zamieszczone zostaną prace dzieci – wykolorowane strony z malowanki „Gorlice – aktywnie i kolorowo”, którą przedszkolaki dostały z okazji Dnia Dziecka w czerwcu tego roku.
W związku z powyższym, Miasto ogłasza konkurs na prace, które znajdą się na kartach do gry.

Termin nadsyłania prac upływa 15.09 br. Zgłoszeń należy dokonywać drogą elektroniczną na adres: promocja@um.gorlice.pl. Wystarczy przesłać zdjęcia dowolnej ilości pokolorowanych stron z malowanki „Gorlice – aktywnie i kolorowo” – zachęcamy do przesyłania wielu prac. Po wyborze zwycięzców, będziemy kontaktować się z nadawcami, celem odebrania oryginału do zeskanowania. Dodatkowo, laureaci dostaną pakiet gadżetów z Miasta Światła.