Grupa 1 - Sówki Mądre Główki 2023/2024

Zajęcia otwarte pt. „Wielkanocne zwyczaje

Zajęcia otwarte pt. „Wielkanocne zwyczaje"

Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych 20 marca "Sówki" zaprosiły swoich rodziców na zajęcia otwarte pt. „Wielkanocne zwyczaje". Zajęcia rozpoczęły się od piosenki o tematyce wiosennej, oraz wysłuchania wiersza pt. „Wielkanoc".

Pasowanie na przedszkolaka

23 października w grupie „Sówki Mądre Główki” odbyła się uroczystość Pasowania na Przedszkolaka. Był to dzień bardzo ważny dla dzieci, które 1 września po raz pierwszy przekroczyły próg naszego przedszkola.

Dzień Dziewczynek

11 października w grupie „Sówki Mądre Główki” obchodzony był Międzynarodowy Dzień Dziewczynek. To ustanowione przez ONZ ogólnoświatowe święto, które ma na celu zwrócenie uwagi na sytuację dziewczynek i młodych kobiet na całym świecie.

Dzień Chłopaka

30 września Dzień Chłopaka. 29 września grupa 3-latków "Sówki Mądre Główki" obchodziły szczególny dzień, czyli Dzień Chłopaka. Wszyscy chłopcy w tym dniu bardzo chętnie przyjmowali życzenia oraz z radością wysłuchali uroczyste "Sto lat" od dziewczynek i pań.