Grupa 4 - Wesołe Misie 2023/2024

11 listopada - oczami Wesołych Misiów

Nasze pięciolatki podjęły się w tym roku bardzo trudnego zadania, jakim jest przygotowanie uroczystości z okazji Święta Niepodległości. Wystąpiły dwa razy - dla społeczności przedszkolnej oraz dla Rodziców i Opiekunów, pięknie śpiewając, tańcząc i recytując.

Przetwory na zimę

Przedszkole Słoneczne nr 5 gr. Wesołe misie przygotowała własnoręcznie przetwory na zimę. Praca wspólna dostarczyła wszystkim miłych wrażeń i świetnej zabawy. ,,Zamknięte w słoiku”, świetnie się prezentują w kąciku przyrodniczym w sali.

Jesienny dywan

Jesień to pora roku przepełniona barwami, zapachami i różnorodnymi fakturami, które doskonale stymulują dziecięce zmysły. Przekonały się o tym nasze "Wesołe Misie" układając przepiękną mozaikę na naszym przedszkolnym tarasie.